KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051540

nr 1305 1540

Gunnar Asplund, Skärgård, signerad. Olja på pannå, 33x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:29:47