KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051540
nr 1305 1540
Gunnar Asplund, Skärgård, signerad. Olja på pannå, 33x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:29:47
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)